AutoProjekt AZ, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející karosářská firma z Vysočiny, se sídlem v Humpolci.

Ve svém výrobním areálu na rozloze 16000 m2 produkuje široký
sortiment užitkových nástaveb a vestaveb, pro mnohá nákladní a přípojná vozidla.

 - izotermické skříně     - valníkové nástavby a vestavby   - sklápěčky

 

Výroba nástaveb je zaměřena na izotermické skříně vlastní konstrukce s možností doplněni vhodným chladicím agregátem.

Jinými typy nástaveb, doplňující celé spektrum výroby jsou například prachotěsné nástavby, skříně s lehkou izolací, shnovacími bočními stěnami a v neposlední řadě různé druhy valníkových nástaveb.

Samozřejmostí je nabídka montáže doplňků a příslušenství (chladících agregátů, nezávislého topení, zvedacích čel, spoilerů, spacích kabin, dveří, oken, mezistěn, policových systémů...).

Dalším nosným programem jsou speciální izotermické potravinářské vestavby dodávkových vozidel, prováděné technologií bezespárové laminátové skořepiny, vhodné i pro přímý styk s potravinami.

Od roku 2003 firma rozšířila svoji výrobní činnost o provádění povrchových úprav technologií lakování. Velkoobjemový stříkací box umožňuje nejen lakování osobních a nákladních vozidel, karoserií, nástaveb a návěsů, ale také různých strojírenských konstrukcí a menších sportovních letadel.

Kvalita výrobků a maximální uspokojení požadavků zákazníka jsou základem filosofie firmy s dlouholetými zkušenostmi řídícího managementu v oblastech výrobní činnosti.